Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Custom
cs: Vlastní

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: redirect
cs: přesměrování

en: Level
cs: Úroveň

en: Select
cs: Vybrat

en: Copy
cs: Kopírovat

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: copy
cs: kopírovat

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Structure
cs: Struktura

en: Weight for added term
cs: Váha pro přidaný termín
