Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Order
eu: Ordena

en: Select
eu: Aukeratu

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Structure
eu: Egitura
