Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: view
he: צפיה

en: Overview
he: סקירה

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Custom
he: מותאם

en: Vocabulary
he: מילון

en: Order
he: סידור

en: Select
he: בחר

en: Copy
he: העתק

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Structure
he: מבנה
