Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Order
hr: Redoslijed

en: Level
hr: Nivo

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '@link_path' ili je nevaljana ili vi nemate dopuštenje pristupa.

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Structure
hr: Struktura

en: Weight for added term
hr: Tećina dodanog pojma
