Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Structure
nn: Struktur
