Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Order
ps: اوډون

en: Select
ps: غوره

en: Copy
ps: کاپي

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: Structure
ps: جوړښت
