Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: view
ro: afișează

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Custom
ro: Personalizat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Order
ro: Comandă

en: change
ro: schimbă

en: Select
ro: Alege

en: Copy
ro: Copiază

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea  '@link_path' este sau invalidă sau nu aveţi acces la ea.

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: Structure
ro: Structură

en: Weight for added term
ro: Greutatea termenului adăugat
