Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Custom
sk: Vlastná

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Order
sk: Poradie

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: change
sk: zmeniť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Copy
sk: Kopírovať

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Zadaná cesta '@link_path' nie je správna alebo nemáte do nej prístup.

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Weight for added term
sk: Váha pridaného termínu
