Taxonomy Tools (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Order
sr: Редослед

en: Save order
sr: Сачувај редослед
