Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: view
ar: عرض

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: Custom
ar: مخصص

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Order
ar: الترتيب

en: Copy
ar: نسخ

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@link_path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Structure
ar: الهيكلية

en: Weight for added term
ar: وزن المصطلح المُضاف
