Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: view
ast: vista

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Order
ast: Orde
