Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: view
az: görünüş

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Vocabulary
az: Lüğət
