Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Add term
bg: Добави термин

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Order
bg: Поръчка

en: Select
bg: Избери

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bg: Пътят '@link_path' е невалиден или нямате достъп до него.

en: Structure
bg: Структура
