Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: view
fil: tingnan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Add term
fil: Magdagdag nang kataga

en: Structure
fil: Pagkakayari
