Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: view
gu: જુઓ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Select
gu: પસંદ કરો
