Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: Custom
jv: Kostum

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Order
jv: Urutan

en: change
jv: ganti

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: Structure
jv: Struktur

en: Weight for added term
jv: Bobot kanggo tetembungan tambahan
