Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Order
km: លំដាប់

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Weight for added term
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ពាក្យ​ដែល​បាន​បន្ថែម
