Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Custom
lt: Savitas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Order
lt: Tvarka

en: Delete terms
lt: Šalinti terminus

en: change
lt: pakeisti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Structure
lt: Struktūra

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris
