Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Structure
mg: Tatitra
