Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: change
ne: परिवर्तन

en: Structure
ne: संरचना
