Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (129 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: Custom
pl: Własne

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: redirect
pl: przekierowanie

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Order
pl: Kolejność

en: Level
pl: Poziom

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Delete terms
pl: Usuń terminy

en: Are you sure you want to delete the selected terms?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane terminy?

en: change
pl: zmień

en: Select
pl: Wybierz

en: Copy
pl: Kopiuj

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka @link_path jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.

en: copy
pl: kopia

en: All nodes
pl: Wszystkie węzły

en: Show nodes
pl: Pokaż węzły

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Structure
pl: Struktura

en: Weight for added term
pl: Waga dodanego terminu

en: Up one level
pl: O jeden poziom wyżej

en: Published.
pl: Opublikowane.

en: Will be unpublished on :date
pl: Publikacja będzie wstrzymana po :date

en: Unpublished.
pl: Niepublikowane.

en: Will be published on :date.
pl: Będzie publikowane po :date.

en: Will be unpublished on :date.
pl: Będzie niepublikowane po :date.

en: The number of child taxonomy terms is displayed next to the taxonomy term name. If the current overview page location is other than root level, the first row of the table will display a link with the functionality to go up one level.
pl: Ilość podrzędnych terminów taksonomii jest wyświetlana obok nazwy terminu taksonomii. Jeśli bieżące podsumowanie lokalizacji strony jest inne niż poziom główny, pierwszy wiersz tabeli spowoduje wyświetlenie linku z funkcjonalnością przejścia o jeden poziom wyżej.

en: Access for :role
pl: Dostęp dla :role

en: Empty branch.
pl: Pusta gałąź.

en: At least on term must be selected for deletion!
pl: Przynajmniej jeden termin musi być zaznaczony do usunięcia!

en: Deleted terms will be removed permanently!
pl: Usunięte terminy zostaną usunięte na stałe!

en: Selected terms deleted.
pl: Wybrane terminy zostały usunięte.

en: Use Taxonomy Tools
pl: Użyj Narzędzi Taksonomii

en: Allows the user to access Taxonomy Tools overview page.
pl: Pozwala użytkownikowi na dostęp do strony przeglądu Narzędzi Taksonomii.

en: Taxonomy Tools
pl: Narzędzia Taksonomii

en: Taxonomy Tools configuration
pl: Konfiguracja Narzędzi Taksonomii

en: Vocabulary overview table
pl: Tablica podsumowania Słownika

en: Subtree
pl: Poddrzewo

en: Subtree overview table
pl: Tablica podsumowania poddrzewa

en: A package containing several taxonomy management tools.
pl: Pakiet zawierający kilka narzędzi zarządzania taksonomią.

en: Default term selection settings
pl: Domyślne ustawienia selekcji terminu

en: No selections
pl: Brak selekcji

en: Only highest term selected
pl: Wybrane tylko najwyższe terminy

en: Whole branch selected
pl: Wybrana cała gałąź

en: Default node action settings
pl: Domyślne ustawienia działania węzła

en: Create associative links
pl: Tworzenie linków skojarzeniowych

en: Create node copies
pl: Tworzenie kopii węzłów

en: Copy all
pl: Kopiuj wszystkie

en: Link all
pl: Linkuj wszystkie

en: Hide nodes
pl: Ukryj węzły

en: At least destination vocabulary must be selected!
pl: Musi być wybrane przynajmniej miejsce docelowe słownika!

en: At least highest level term must be selected for copying!
pl: Przynajmniej najwyższy poziom terminu musi być wybrany do kopiowania!

en: (duplicate)
pl: (duplikat)

en: Copy taxonomy terms of @name branch
pl: Kopiuj terminy taksonomii gałęzi @name

en: Use Taxonomy Copier
pl: Użyj Kopiarki Taksonomii

en: Allows the user to make copies of existing taxonomy terms.
pl: Pozwala użytkownikowi na wykonywanie kopii istniejących terminów taksonomii.

en: Taxonomy Copier
pl: Kopiarka Taksonomii

en: Configure Taxonomy Copier settings.
pl: Konfiguruj ustawienia Kopiarki Taksonomii.

en: Taxonomy copier term copying form.
pl: Forma kopiowania terminu Kopiarki Taksonomii.

en: Term nodes
pl: Węzły terminu

en: This module allows user to make copies of taxonomy terms.
pl: Ten moduł pozwala użytkownikowi na wykonywanie kopii terminów taksonomii.

en: Select vocabularies which will use Taxonomy Publisher
pl: Wybierz słowniki, które będą używały taksonomii Publikatora Taksonomii

en: Publishing settings
pl: Opcje publikacji

en: Clear publishing date & time
pl: Wyczyść datę i czas publikacji

en: Clear unpublishing date & time
pl: Wyczyść datę i czas wstrzymania publikacji

en: The "Publish on:" date must be in the future.
pl: Data "Publikowane po:" musi być w przyszłosci.

en: The "Unpublish on:" date must be in the future.
pl: Data "Niepublikowane po:" musi być w przyszłości.

en: The "Unpublish on:" date must be later than the "Publish on;" date.
pl: Data "Niepublikowane po:" musi być późniejsza niż data "Publikuj po:".

en: The term @name is published.
pl: Termin @name jest publikowany.

en: It will be unpublished on @unpublish_on
pl: Publikacja będzie wstrzymana po @unpublish_on

en: The term @name is unpublished.
pl: Termin @name jest niepublikowany.

en: It will be published on @publish_on
pl: Będzie publikowany po @publish_on

en: Administer term schedule
pl: Administruj harmonogramem terminu

en: User is able set scheduler times and change term status.
pl: Użytkownik ma możliwość ustawiania harmonogramu czasów i zmiany statusu terminu.

en: Bypass Taxonomy Publisher settings
pl: Ominięcie ustawień Publikatora Taksonomii

en: User is able to bypass restrictions set by Taxonomy Publisher.
pl: Użytkownik ma możliwość ominięcia restrykcji ustawionych przez Publikatora Taksonomii

en: Administer Taxonomy Publisher configuration
pl: Administruj konfiguracją Publikatora Taksonomii

en: User is able to access and use Taxonomy Publisher configuration page.
pl: Użytkownik ma możliwość dostępu i użycia strony konfiguracji Publikatora Taksonomii

en: Taxonomy Publisher
pl: Publikator Taksonomii

en: Configure which vocabularies will use Taxonomy Publisher.
pl: Konfiguruj, które słowniki będą używały Publikatora Taksonomii.

en: Taxonomy Publisher enabled
pl: Publikator Taksonomii włączony

en: Taxonomy Publisher disabled
pl: Publikator Taksonomii wyłączony

en: Taxonomy Publisher uninstalled
pl: Publikator Taksonomii odinstalowany

en: This module allows to (un)publish taxonomy terms and set specific date and time for (un)publishing.
pl: Ten moduł umożliwia (nie)publikowanie  terminów taksonomii oraz ustawianie określonych dni i czasu na (nie)publikację.

en: Select vocabularies which will use Taxonomy Redirect
pl: Wybierz słowniki, które będą korzystać z Przekierowania Taksonomii

en: Taxonomy term redirect link
pl: Link przekierowania terminu taksonomii

en: Enter URL this taxonomy term redirects to. You can use internal paths, e.g., %term, %node, (URL aliases will not work) or external addresses, e.g., %example. Enter %front to redirect to front page.
pl: Wprowadź adres URL, na który ten termin taksonomii przekierowuje. Możesz użyć ścieżki wewnętrznej, na przykład, %term, %node, (aliasy URL nie zadziałają) lub adresów zewnętrznych, na przykład %example. Wprowadź %front by  przekierować do strony głównej.

en: This taxonomy term is set to redirect to:
pl: Ten termin taksonomii jest ustawiony na przekierowanie do:

en: Administer Taxonomy Redirect
pl: Administruj Przekierowaniem Taksonomii

en: User is able to set, change and remove taxonomy term redirection URL.
pl: Użytkownik ma możliwość ustawiania, zmiany i usuwania adresu URL przekierowania terminu taksonomii.

en: Bypass Taxonomy Redirect
pl: Ominięcie Przekierowania Taksonomii

en: User is able to bypass redirection set by Taxonomy Redirect.
pl: Użytkownik ma możliwość ominięcia ustawień przekierowania ustawionych przez Przekierowanie Taksonomii.

en: Administer Taxonomy Redirect configuration
pl: Administruj konfiguracją Przekierowania Taksonomii

en: User is able to access and use Taxonomy Redirect configuration page.
pl: Użytkownik ma możliwość dostępu i użycia strony konfiguracji Przekierowania Taksonomii.

en: You are trying to set redirection to a taxonomy term that redirects somewhere else.
pl: Próbujesz ustawić przekierowanie do terminu taksonomii, który przekierowuje w inne miejsce.

en: Taxonomy Redirect
pl: Przekierowanie Taksonomii

en: Configure which vocabularies will use Taxonomy Redirect.
pl: Konfiguruj, które słowniki będę używały Przekierowania Taksonomii.

en: Taxonomy Redirect enabled
pl: Przekierowanie Taksonomii włączone

en: Taxonomy Redirect disabled
pl: Przekierowanie Taksonomii wyłączone

en: Taxonomy Redirect uninstalled
pl: Przekierowanie Taksonomii odinstalowane

en: This module allows to set a redirect link for taxonomy term.
pl: Ten moduł umożliwia ustawianie linków przekierowujących dla terminów taksonomii.

en: Select vocabularies which will use Taxonomy Role Access.
pl: Wybierz słowniki, które będą korzystać z Role Dostępu Taksonomii

en: Select user roles which will be controlled by Taxonomy Role Access.
pl: Wybierz role użytkowników, które będą kontrolowane przez Role Dostępu Taksonomii.

en: Administer Taxonomy Role Access
pl: Administruj Rolami Dostępu Taksonomii

en: User is able to manage user role access to taxonomy terms.
pl: Użytkownik ma możliwość zarządzania dostępem roli użytkownika do terminów taksonomii.

en: Bypass Taxonomy Role Access restrictions
pl: Ominięcie ograniczeń modułu Ról Dostępu Taksonomii

en: User is able to view taxonomy terms although the access is restricted by Taxonomy Role Access module.
pl: Użytkownik ma możliwość przeglądania terminów taksonomii mimo, że dostęp jest ograniczony przez moduł Ról Dostępu Taksonomii.

en: Administer Taxonomy Role Access configuration
pl: Administruj konfiguracją Ról Dostępu Taksonomii

en: User is able to access and use Taxonomy Role Access configuration page.
pl: Użytkownik ma możliwość dostępu i użycia strony konfiguracji Ról Dostępu Taksonomii

en: Taxonomy Role Access
pl: Role Dostępu Taksonomii

en: Configure which vocabularies will use Taxonomy Role Access and which user roles will be controlled.
pl: Skonfiguruj, które słowniki będą używały Ról Dostępu Taksonomii i które role użytkownika będą kontrolowane.

en: This module controls access to taxonomy terms specific to user roles.
pl: Ten moduł kontroluje dostęp do terminów taksonomii sprecyzowanych dla roli użytkowników.

en: Taxonomy Publisher Filter
pl: Filtr Publikatora Taksonomii

en: Enable automatic publishing of taxonomy terms
pl: Włącz automatyczne publikowanie terminów taksonomii

en: If enabled, taxonomy term will be published when a node using this term is being published.
pl: Jeśli opcja jest włączona, termin taksonomii zostanie opublikowany gdy węzeł używający tego terminu jest publikowany.
