Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Order
se: Diŋgo
