Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: view
ta: பார்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Add term
ta: சொல்லை இணை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Order
ta: வரிசை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Copy
ta: நகல்

en: Save order
ta: வரிசையை சேமி

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு
