Taxonomy Tools (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Link
ur: ربط

en: edit
ur: ترمیم
