Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Add term
af: Voeg term by

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Order
af: Bestelling

en: Structure
af: Struktuur
