Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Home
bs: Početna

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Overview
bs: Pregled

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Order
bs: Poredak

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.
