Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: view
cy: gweld

en: Overview
cy: Arolwg

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Add term
cy: Ychwanegu term

en: Custom
cy: Addasu

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Order
cy: Trefn

en: Select
cy: Dewis

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cy: Mae llwybr '@link_path' un ai'n annilys neu nid oes gennych fynediad ato.

en: User roles
cy: Swyddogaethau defnyddiwr

en: Structure
cy: Strwythur
