Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Home
da: Hjem

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: view
da: vis

en: Overview
da: Overblik

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Add term
da: Tilføj ord

en: Custom
da: Tilpasset

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: redirect
da: omdirigér

en: Order
da: Rækkefølge

en: Level
da: Niveau

en: Delete terms
da: Slet ord

en: change
da: skift

en: Select
da: Vælg

en: Copy
da: Kopier

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '@link_path' er ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: copy
da: kopier

en: User roles
da: Brugerroller

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: Structure
da: Struktur

en: Weight for added term
da: Vægt af tilføjet term

en: Publishing settings
da: Indstillinger for udgivelse

en: Publish taxonomy term
da: Publicér taksonomiterm

en: Unpublish taxonomy term
da: Afpublicér taksonomiterm
