Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
