Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Order
el: Σειρά

en: Select
el: Επιλογή

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή @link_path' είτε είναι λανθασμένη ή δεν έχετε πρόσβαση σε αυτή.

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης

en: Structure
el: Δομή

en: Weight for added term
el: Βάρος προστιθέμενου όρου
