Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: Custom
eo: Propra

en: Order
eo: Ordo

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
eo: La vojo '@link_path' estas aŭ nevalida aŭ vi ne rajtas aliri ĝin.

en: Structure
eo: Strukturo
