Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Structure
hy: Կառուցվածք
