Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Structure
ka: სტრუქტურა
