Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: view
mr: दाखवा

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Structure
mr: आराखडा
