Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Name
os: Ном

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
