Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Home
ru: Главная

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: view
ru: представление

en: Overview
ru: Обзор

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Add term
ru: Добавить термин

en: Custom
ru: Собственная

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: redirect
ru: Переадресация

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Order
ru: Порядок

en: Level
ru: Уровень

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Delete terms
ru: Удалить термин

en: change
ru: изменить

en: Select
ru: Выбрать

en: Copy
ru: Копировать

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ru: Путь '@link_path' либо недопустим, либо у вас нет к нему доступа.

en: copy
ru: копировать

en: All nodes
ru: Все материалы

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: Taxonomy Term
ru: Термин таксономии

en: Structure
ru: Структура

en: Weight for added term
ru: Вес добавленного термина

en: No selections
ru: Ничего не выбрано

en: Publish taxonomy term
ru: Опубликовать термин таксономии

en: Unpublish taxonomy term
ru: Снять с публикации термин таксономии
