Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Home
si: නිවස

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Structure
si: ආකෘතිය
