Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Add term
sq: Shto një term

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sq: Pozicioni '@link_path' nuk është i vlefshëm ose ju mungojnë të drejtat e hyrjes në të.
