Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: view
sv: visa

en: Overview
sv: Översikt

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Add term
sv: Lägg till term

en: Custom
sv: Anpassad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: redirect
sv: omdirigerad

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Order
sv: Ordning

en: Level
sv: Nivå

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: change
sv: ändra

en: Select
sv: Välj

en: Copy
sv: Kopiera

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "@link_path" är antingen ogiltig eller så har du inte behörighet till den.

en: copy
sv: kopiera

en: User roles
sv: Användarroller

en: Save order
sv: Spara ordning

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: Structure
sv: Struktur

en: Weight for added term
sv: Vikt för tillagd term

en: Publish taxonomy term
sv: Publicera taxonomiterm

en: Unpublish taxonomy term
sv: Avpublicera taxonomiterm
