Taxonomy Tools (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
