Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Order
be: Парадак

en: Select
be: Выбраць

en: Copy
be: Калькаваць

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Structure
be: Структура

en: Weight for added term
be: Вага дададзеннага тэрміну
