Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: view
ja: ビュー

en: Overview
ja: 概観

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Add term
ja: タームを追加

en: Custom
ja: カスタム

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Order
ja: オーダー

en: Level
ja: レベル

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: change
ja: 変更

en: Select
ja: 選択

en: Copy
ja: コピー

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '@link_path' が正しくないか、アクセス権がありません。

en: All nodes
ja: 全てのノード

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Save order
ja: 順序の保存

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム

en: Structure
ja: サイト構築

en: Weight for added term
ja: 追加されたタームのウェイト

en: Publish taxonomy term
ja: タクソノミータームを掲載
