Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі
