Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: view
ml: കാണുക

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ
