Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: change
my: ပြောင်းပါ

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
