Taxonomy Tools (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Home
sl: Domov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Order
sl: Vrstni red

en: Structure
sl: Struktura
