Taxonomy Tools (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Copy
kn: ಕಾಪಿ ಮಾಡು
