Taxonomy Tools (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (99 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: redirect
lv: pārsūtīšana

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Order
lv: Secība

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Delete terms
lv: Dzēst terminus

en: Are you sure you want to delete the selected terms?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies dzēst izvēlētos terminus?

en: change
lv: mainīt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Copy
lv: Kopēt

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lv: Ceļš '@link_path' ir nederīgs vai arī nav pieejas.

en: copy
lv: kopēt

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars

en: Up one level
lv: Iet līmeni augstāk

en: Published.
lv: Publicēts.

en: Will be unpublished on :date
lv: Tiks atpublicēts :date

en: Unpublished.
lv: Nav publicēts.

en: Will be published on :date.
lv: Tiks publicēts :date.

en: Will be unpublished on :date.
lv: Tiks atpublicēts :date.

en: The number of child taxonomy terms is displayed next to the taxonomy term name. If the current overview page location is other than root level, the first row of the table will display a link with the functionality to go up one level.
lv: Bērnu terminu skaits ir parādīts blakus termina nosaukumam. Ja pārskata lapā neatrodaties augstākajā hierarhijas līmenī, pirmajā tabulas rindā būs saite, kas ļaus nokļūt vienu līmeni augstāk.

en: Access for :role
lv: :role pieejas tiesības

en: Empty branch.
lv: Tukšs zars.

en: At least on term must be selected for deletion!
lv: Jābūt izvēlētam vismaz vienam terminam!

en: Deleted terms will be removed permanently!
lv: Dzēstos terminus nebūs iespējams atgūt!

en: Selected terms deleted.
lv: Izvēlētie termini tika izdzēsti.

en: Use Taxonomy Tools
lv: Lietot Taxonomy Tools

en: Allows the user to access Taxonomy Tools overview page.
lv: Ļauj lietotājam piekļūt Taxonomy Tools pārskata lapai.

en: Taxonomy Tools configuration
lv: Taxonomy Tools konfigurācija

en: Vocabulary overview table
lv: Vārdnīcas pārskata tabula

en: Subtree
lv: Apakškategorijas

en: Subtree overview table
lv: Apakškategoriju pārskata tabula

en: A package containing several taxonomy management tools.
lv: Pakotne, kas satur vairākus taksonomiju pārvaldīšanas rīkus.

en: Select vocabularies which will use Taxonomy Publisher
lv: Izvēlies kuras vārdnīcas izmantos Taxonomy Publisher

en: Publishing settings
lv: Publicēšanas uzstādījumi

en: Clear publishing date & time
lv: Notīrīt publicēšanas datumu & laiku

en: Clear unpublishing date & time
lv: Notīrīt atpublicēšanas datumu & laiku

en: The "Publish on:" date must be in the future.
lv: "Publicēt:" datumam jābūt nākotnē.

en: The "Unpublish on:" date must be in the future.
lv: "Atpublicēt:" datumam jābūt nākotnē.

en: The "Unpublish on:" date must be later than the "Publish on;" date.
lv: "Atpublicēt:" datumam jābūt pēc "Publicēt:" datuma.

en: The term @name is published.
lv: Termins @name ir publicēts.

en: It will be unpublished on @unpublish_on
lv: Tas tiks atpublicēts @unpublish_on

en: The term @name is unpublished.
lv: Termins @name nav publicēts.

en: It will be published on @publish_on
lv: Tas tiks publicēts @publish_on

en: Administer term schedule
lv: Administrēt terminu plānotāju

en: User is able set scheduler times and change term status.
lv: Lietotājs var uzstādīt plānotāja laikus un mainīt termina statusu.

en: Bypass Taxonomy Publisher settings
lv: Apiet Taxonomy Publisher uzstādījumus

en: User is able to bypass restrictions set by Taxonomy Publisher.
lv: Lietotājam ir ļauts apiet Taxonomy Publisher uzstādītos ierobežojumus.

en: Administer Taxonomy Publisher configuration
lv: Administrēt Taxonomy Publisher konfigurāciju

en: User is able to access and use Taxonomy Publisher configuration page.
lv: Lietotājs var piekļūt un lietot Taxonomy Publisher konfigurācijas lapu.

en: Configure which vocabularies will use Taxonomy Publisher.
lv: Konfigurē kuras vārdnīcas izmantos Taxonomy Publisher.

en: Taxonomy Publisher enabled
lv: Taxonomy Publisher ieslēgts

en: Taxonomy Publisher disabled
lv: Taxonomy Publisher izslēgts

en: Taxonomy Publisher uninstalled
lv: Taxonomy Publisher atinstalēts

en: This module allows to (un)publish taxonomy terms and set specific date and time for (un)publishing.
lv: Šis modulis ļauj (at)publicēt taksonomijas terminus un uzstādīt (at)publicēšanas datumu un laiku.

en: Select vocabularies which will use Taxonomy Redirect
lv: Izvēlies vārdnīcas, kuras izmantos Taxonomy Redirect

en: Taxonomy term redirect link
lv: Taksonomijas termina pārsūtīšanas saite

en: Enter URL this taxonomy term redirects to. You can use internal paths, e.g., %term, %node, (URL aliases will not work) or external addresses, e.g., %example. Enter %front to redirect to front page.
lv: Ievadi šī taksonomijas termina pārsūtīšanas URL. Vari izmantot sistēmas ceļus, piem., %term, %node, (URL aizstājvārdi nedarbosies) vai ārējās adreses, piem., %example. Ievadi %front, lai pārsūtītu uz sākumlapu.

en: This taxonomy term is set to redirect to:
lv: Šis taksonomijas termins pārsūta uz:

en: Administer Taxonomy Redirect
lv: Administrēt Taxonomy Redirect

en: User is able to set, change and remove taxonomy term redirection URL.
lv: Lietotājs var uzstādīt, mainīt un nodzēst taksonomijas termina pārsūtīšanas URL.

en: Bypass Taxonomy Redirect
lv: Apiet Taxonomy Redirect

en: User is able to bypass redirection set by Taxonomy Redirect.
lv: Lietotājam ir ļauts apiet Taxonomy Redirect uzstādīto pārsūtīšanu.

en: Administer Taxonomy Redirect configuration
lv: Administrēt Taxonomy Redirect konfigurāciju

en: User is able to access and use Taxonomy Redirect configuration page.
lv: Lietotājs var piekļūt un lietot Taxonomy Redirect konfigurācijas lapu.

en: You are trying to set redirection to a taxonomy term that redirects somewhere else.
lv: Tu mēģini uzstādīt pārsūtīšanu uz taksonomijas terminu, kas veic pārsūtīšanu uz citu vietu.

en: Configure which vocabularies will use Taxonomy Redirect.
lv: Konfigurē kuras vārdnīcas izmantos Taxonomy Redirect.

en: Taxonomy Redirect enabled
lv: Taxonomy Redirect ieslēgts

en: Taxonomy Redirect disabled
lv: Taxonomy Redirect izslēgts

en: Taxonomy Redirect uninstalled
lv: Taxonomy Redirect atinstalēts

en: This module allows to set a redirect link for taxonomy term.
lv: Šis modulis ļauj uzstādīt taksonomijas termina pārsūtīšanas saiti.

en: Select vocabularies which will use Taxonomy Role Access.
lv: Izvēlies kuras vārdnīcas izmantos Taxonomy Role Access.

en: Select user roles which will be controlled by Taxonomy Role Access.
lv: Izvēlies lietotāju lomas, kuras kontrolēs Taxonomy Role Access.

en: Administer Taxonomy Role Access
lv: Administrēt Taxonomy Role Access

en: User is able to manage user role access to taxonomy terms.
lv: Lietotājs var pārvaldīt lietotāju lomu pieeju taksonomijas terminiem.

en: Bypass Taxonomy Role Access restrictions
lv: Apiet Taxonomy Role Access ierobežojumus

en: User is able to view taxonomy terms although the access is restricted by Taxonomy Role Access module.
lv: Lietotājam ir ļauts skatīt taksonomijas terminus, lai gan pieeju liedz Taxonomy Role Access modulis.

en: Administer Taxonomy Role Access configuration
lv: Administrēt Taxonomy Role Access konfigurāciju

en: User is able to access and use Taxonomy Role Access configuration page.
lv: Lietotājs var piekļūt un lietot Taxonomy Role Access konfigurācijas lapu.

en: Configure which vocabularies will use Taxonomy Role Access and which user roles will be controlled.
lv: Konfigurē kuras vārdnīcas izmantos Taxonomy Role Access un kuras lietotāju lomas tiks kontrolētas.

en: This module controls access to taxonomy terms specific to user roles.
lv: Šis modulis kontrolē lietotāju lomām specifisku pieeju taksonomijas terminiem.
