Taxonomy Tools (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Order
mn: Дараалал

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
mn: '@link_path' зам нь хүчингүй эсвэл та ийшээ хандах эрх байхгүй.

en: Structure
mn: Бүтэц
