Taxonomy Tools (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: view
ta: நோக்குக

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
